RASPORED ZA TREĆI TJEDAN NASTAVE

Autor: Goran Knez, 20. 9. 2017. 10:10

Objavljene su zamjene za petak 22. rujna 2017. za profesora Ivicu Živkovića.

Objavljen je raspored za četvrti tjedan nastave (R2).

Autor: Goran Knez, 8. 9. 2017. 21:10

Svim učenicima su poslani pristupni podaci za stranicu rasporeda i aplikaciju EduPage na webmail.skole.hr.  Više pročitajte u sadržaju obavijesti.

Početak nastavne godine

Autor: Goran Knez, 31. 8. 2017. 21:42

Objavljene su izmjene u rasporedu!

U ponedjeljak 4. rujna 2017. počinje nastavna 2017./2018. godina. Informacije vezane za početak nastave pročitajte u sadržaju obavijesti.

Popis odabranih udžbenika za šk. god. 2017./2018.

Autor: Mirjana Perić, 3. 7. 2017. 09:26

Popis odabranih udžbenika za šk. god. 2017./2018. možete preuzeti na poveznici za:

PRVI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

napomena: udžbenici iz stranog jezika u dogovoru s predmetnim nastavnikom na početku školske godine a prema popisu odobrenih udžbenika.

PRVI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

DRUGI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

DRUGI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

TREĆI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

TREĆI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

ČETVRTI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

ČETVRTI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

Prijava ispita državne mature - jesenski rok!

Autor: Mirjana Perić, 21. 7. 2017. 14:52

Ispiti se mogu prijavljivati od 20. srpnja u 12:00 sati, do 31. srpnja do 12:00 sati.

Svi pristupnici prijavljuju ispite samostalno prijavom i pristupom svojoj stranici u sustavu ‘Postani student’.

Odjava i plaćanje ispita

Ispiti na jesenskom roku kreću 23. kolovoza i traju do 8. rujna 2017. prema Kalendaru državne mature 2016./2017. za jesenski rok.

Ispite na jesenskom roku moći ćete odjaviti od 31. srpnja do 4. kolovoza 2017. (uključujući taj dan), a za odjavu, pristupnici trebaju popuniti obrazac odjave i poslati putem e-pošte na adresu: odjava@ncvvo.hr .

U određenim situacijama, ispiti na jesenskom roku se plaćaju, a obveza plaćanja bit će vam vidljiva nakon prijave ispita na poveznici Moji podatci/Zaduženja i uplate. Osim zaduženja na navedenoj poveznici pristupnicima su vidljivi vlastiti podatci za uplatu, koje moraju upisati na uplatnicu.

Rok za uplatu je 4. kolovoza 2017. (uključujući i taj dan).

Pristupnici koji imaju zaduženja iz prethodnih rokova moraju podmiriti dugovanja, jer se uplate evidentiraju prvo za neuplaćene ispite iz prethodnih rokova.

22.09.2017. 09:29
Webinar: The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks
U četvrtak, 28. rujna 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks. Webinar je prvenstveno namijenjen učiteljima i nastavnicima engleskog jezika, ali i učiteljima i nastavnicima drugih predmeta koji bi htjeli promijeniti praksu korištenja uobičajenih bilježnica u svojoj nastavi.

21.09.2017. 13:47
CARNet potpisao ugovor za izradu 72 e-lektire
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ potpisala je Ugovor o nabavi usluge izrade 72 e-lektire. Ugovor je potpisan s dobavljačem Bulaja naklada d.o.o., a potpisali su ga ravnatelj CARNeta Goran Kezunović i direktor Bulaja naklade d.o.o. Zvonimir Bulaja.

15.09.2017. 13:39
Razvoj generičkih kompetencija učenika u projektu ATS2020
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane na prezentaciju pokusne primjene modela projekta ATS2020 (Assesment of Transversal Skills 2020), koja će se održati u petak 22. rujna 2017. godine u prostorijama CARNeta, Josipa Marohnića 5, Zagreb.

DRAMA GROUP ŽUGI
ENERGETSKA OBNOVA ŠKOLE