Autor: Goran Knez, 17. 9. 2018.

Svim učenicima i nastavnicima su ponovno poslani pristupni podaci za stranicu rasporeda i aplikaciju EduPage na webmail.skole.hr.  Više pročitajte u sadržaju obavijesti.

Moguće da je sustav poruku dodao u neželjenu poštu.

Sve izmjene u rasporedu i organizirane zamjene bit će vam automatski poslane na mail. Ako neki mail češće provjeravate od ovoga @skole.hr, u postavkama webmail.skole.hr (FILTERI) podesite prosljeđivanje sve pošte na željenu adresu.

Također, možete preuzeti i aplikaciju EduPage na svoje pametne mobitele, ako ih posjedujete, i prijaviti se s primljenim korisničkim podacima te putem mobitela pratiti obavijesti vezane za raspored. Aplikacija nudi i niz drugih mogućnosti.

Ako nekome sustav ne funkcionira, molim javite se porukom na goran.knez@skole.hr.

IZLETI I EKSKURZIJE

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE