Popis odabranih udžbenika za šk. god. 2017./2018.

Autor: Mirjana Perić, 3. 7. 2017.

Popis odabranih udžbenika za šk. god. 2017./2018. možete preuzeti na poveznici za:

PRVI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

napomena: udžbenici iz stranog jezika u dogovoru s predmetnim nastavnikom na početku školske godine a prema popisu odobrenih udžbenika.

PRVI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

DRUGI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

DRUGI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

TREĆI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

TREĆI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

ČETVRTI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

ČETVRTI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.

17.01.2018. 15:55
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije – EMA započela s radom
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije (Education Management Application) s današnjim danom, 17. siječnja 2018. godine, puštena je u produkciju.

15.01.2018. 15:00
U okviru projekta e-Škole održan treći regionalni webinar
U sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ danas je u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića u Vinkovcima održan treći regionalni webinar na temu “Primjena IKT-a u nastavi računalstva i matematike”.