Popis odabranih udžbenika za šk. god. 2017./2018.

Autor: Mirjana Perić, 3. 7. 2017.

Popis odabranih udžbenika za šk. god. 2017./2018. možete preuzeti na poveznici za:

PRVI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

napomena: udžbenici iz stranog jezika u dogovoru s predmetnim nastavnikom na početku školske godine a prema popisu odobrenih udžbenika.

PRVI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

DRUGI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

DRUGI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

TREĆI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

TREĆI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

ČETVRTI RAZRED OPĆA GIMNAZIJA

ČETVRTI RAZRED  PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.