Rezultati - Županijsko natjecanje iz povijesti

Autor: Mirjana Perić, 7. 3. 2017.

U Gimnaziji Županja održano je Županijsko natjecanje iz povijesti. Rezultate pogledajte pod više.

25.05.2017. 15:21
Održan prvi TeachMeet u sklopu pilot projekta e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je u četvrtak, 25. svibnja 2017. godine prvi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara koja je organizirana u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

24.05.2017. 14:56
Snimka webinara za sve učenike koji upisuju I. razred srednje škole
U srijedu, 24. svibnja 2017. godine, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja održala je informativni webinar namijenjen svim učenicima koji upisuju I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018.

22.05.2017. 15:42
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet planira objaviti postupak javne nabave za Nabavu usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedbu edukacija u sklopu projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.