Učenica Katarina Marković osvojila 3. mjesto na državnom natjecanju iz Njemačkog jezika

Autor: Mirjana Perić, 27. 4. 2017.

Na 24. DRŽAVNOM natjecanju iz Njemačkog jezika održanom u OŠ Sv. MARTIN NA MURI od 05. do 07. travnja 2017. učenica Katarina Marković  osvojila je 3. mjesto i predstavila Školu u najboljem svjetlu!

Mentorica je prof. Manda Štivić.

Od srca čestitamo Katarini i prof. Štivić na ovako velikom postignuću!

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.

09.04.2018. 09:34
CARNET dovodi više od 300 inovativnih ravnatelja i profesora u Zadar
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u suradnji sa Sveučilištem u Zadru organizira 10. i 11. travnja peti po redu skup Suvremene tehnologije u obrazovanju – STO 2018