Učenica Katarina Marković osvojila 3. mjesto na državnom natjecanju iz Njemačkog jezika

Autor: Mirjana Perić, 27. 4. 2017.

Na 24. DRŽAVNOM natjecanju iz Njemačkog jezika održanom u OŠ Sv. MARTIN NA MURI od 05. do 07. travnja 2017. učenica Katarina Marković  osvojila je 3. mjesto i predstavila Školu u najboljem svjetlu!

Mentorica je prof. Manda Štivić.

Od srca čestitamo Katarini i prof. Štivić na ovako velikom postignuću!

25.05.2017. 15:21
Održan prvi TeachMeet u sklopu pilot projekta e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je u četvrtak, 25. svibnja 2017. godine prvi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara koja je organizirana u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

24.05.2017. 14:56
Snimka webinara za sve učenike koji upisuju I. razred srednje škole
U srijedu, 24. svibnja 2017. godine, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja održala je informativni webinar namijenjen svim učenicima koji upisuju I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018.

22.05.2017. 15:42
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet planira objaviti postupak javne nabave za Nabavu usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedbu edukacija u sklopu projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.