Pobjednici natječaja - "Najbolji rad maturanata"

Autor: Administrator , 7. 5. 2017.

Učenici 4.d razreda naše škole osvojili su 1.nagradu na natječaju za najbolji rad maturanata Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku sa videom Sort 'n' Roll, a kojeg su izradili pod nastavom informatike u sklopu nastavne cjeline Algoritmi sortiranja pod mentorstvom profesora Gorana Kneza.

U ime 4.d razreda nagradu su preuzeli Antonio Đurić, Stjepan Marjanović, Mihovil Škalic i Filip Zadro na Svečanoj sjednici održanoj u petak, 5. svibnja 2017. u 12h na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u okviru Dana Fakulteta.

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.

17.01.2018. 15:55
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije – EMA započela s radom
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije (Education Management Application) s današnjim danom, 17. siječnja 2018. godine, puštena je u produkciju.

15.01.2018. 15:00
U okviru projekta e-Škole održan treći regionalni webinar
U sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ danas je u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića u Vinkovcima održan treći regionalni webinar na temu “Primjena IKT-a u nastavi računalstva i matematike”.