Pobjednici natječaja - "Najbolji rad maturanata"

Autor: Administrator , 7. 5. 2017.

Učenici 4.d razreda naše škole osvojili su 1.nagradu na natječaju za najbolji rad maturanata Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku sa videom Sort 'n' Roll, a kojeg su izradili pod nastavom informatike u sklopu nastavne cjeline Algoritmi sortiranja pod mentorstvom profesora Gorana Kneza.

U ime 4.d razreda nagradu su preuzeli Antonio Đurić, Stjepan Marjanović, Mihovil Škalic i Filip Zadro na Svečanoj sjednici održanoj u petak, 5. svibnja 2017. u 12h na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u okviru Dana Fakulteta.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.

09.04.2018. 09:34
CARNET dovodi više od 300 inovativnih ravnatelja i profesora u Zadar
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u suradnji sa Sveučilištem u Zadru organizira 10. i 11. travnja peti po redu skup Suvremene tehnologije u obrazovanju – STO 2018