Pobjednici natječaja - "Najbolji rad maturanata"

Autor: Administrator , 7. 5. 2017.

Učenici 4.d razreda naše škole osvojili su 1.nagradu na natječaju za najbolji rad maturanata Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku sa videom Sort 'n' Roll, a kojeg su izradili pod nastavom informatike u sklopu nastavne cjeline Algoritmi sortiranja pod mentorstvom profesora Gorana Kneza.

U ime 4.d razreda nagradu su preuzeli Antonio Đurić, Stjepan Marjanović, Mihovil Škalic i Filip Zadro na Svečanoj sjednici održanoj u petak, 5. svibnja 2017. u 12h na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u okviru Dana Fakulteta.

25.05.2017. 15:21
Održan prvi TeachMeet u sklopu pilot projekta e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je u četvrtak, 25. svibnja 2017. godine prvi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara koja je organizirana u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

24.05.2017. 14:56
Snimka webinara za sve učenike koji upisuju I. razred srednje škole
U srijedu, 24. svibnja 2017. godine, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja održala je informativni webinar namijenjen svim učenicima koji upisuju I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018.

22.05.2017. 15:42
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet planira objaviti postupak javne nabave za Nabavu usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedbu edukacija u sklopu projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.