Pobjednici natječaja - "Najbolji rad maturanata"

Autor: Administrator , 7. 5. 2017.

Učenici 4.d razreda naše škole osvojili su 1.nagradu na natječaju za najbolji rad maturanata Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku sa videom Sort 'n' Roll, a kojeg su izradili pod nastavom informatike u sklopu nastavne cjeline Algoritmi sortiranja pod mentorstvom profesora Gorana Kneza.

U ime 4.d razreda nagradu su preuzeli Antonio Đurić, Stjepan Marjanović, Mihovil Škalic i Filip Zadro na Svečanoj sjednici održanoj u petak, 5. svibnja 2017. u 12h na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u okviru Dana Fakulteta.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

29.06.2017. 11:22
U okviru projekta e-Škole objavljeno 70 novih scenarija poučavanja
U sklopu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ objavljeno je 70 novih e-Škole scenarija poučavanja. Svi zainteresirani nastavnici nove scenarije mogu pronaći na mrežnoj stranici https://scenariji-poucavanja.e-skole.hr/ , a dostupno je 15 scenarija za nastavni predmet kemije, 18 fizike, 18 biologije te 19 matematike.