Prijava ispita državne mature - jesenski rok!

Autor: Mirjana Perić, 21. 7. 2017.

Ispiti se mogu prijavljivati od 20. srpnja u 12:00 sati, do 31. srpnja do 12:00 sati.

Svi pristupnici prijavljuju ispite samostalno prijavom i pristupom svojoj stranici u sustavu ‘Postani student’.

Odjava i plaćanje ispita

Ispiti na jesenskom roku kreću 23. kolovoza i traju do 8. rujna 2017. prema Kalendaru državne mature 2016./2017. za jesenski rok.

Ispite na jesenskom roku moći ćete odjaviti od 31. srpnja do 4. kolovoza 2017. (uključujući taj dan), a za odjavu, pristupnici trebaju popuniti obrazac odjave i poslati putem e-pošte na adresu: odjava@ncvvo.hr .

U određenim situacijama, ispiti na jesenskom roku se plaćaju, a obveza plaćanja bit će vam vidljiva nakon prijave ispita na poveznici Moji podatci/Zaduženja i uplate. Osim zaduženja na navedenoj poveznici pristupnicima su vidljivi vlastiti podatci za uplatu, koje moraju upisati na uplatnicu.

Rok za uplatu je 4. kolovoza 2017. (uključujući i taj dan).

Pristupnici koji imaju zaduženja iz prethodnih rokova moraju podmiriti dugovanja, jer se uplate evidentiraju prvo za neuplaćene ispite iz prethodnih rokova.

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.