Autor: Goran Knez, 8. 9. 2017.

Svim učenicima su poslani pristupni podaci za stranicu rasporeda i aplikaciju EduPage na webmail.skole.hr.  Više pročitajte u sadržaju obavijesti.

Nikolina Mikić, Andrea Serezlija i Marija Nekić su tek dodane u sustav pa neka se jave profesorici Perić i preuzmu CARNet HUSO podatke.

Moguće da je sustav poruku dodao u neželjenu poštu (SPAM).

Sve izmjene u rasporedu i organizirane zamjene bit će vam automatski poslane na mail. Ako neki mail češće provjeravate od ovoga @skole.hr, u postavkama webmail.skole.hr podesite prosljeđivanje sve pošte na željenu adresu.

Također, možete preuzeti i aplikaciju EduPage na svoje pametne mobitele, ako ih posjedujete, i prijaviti se s primljenim korisničkim podacima te putem mobitela pratiti obavijesti vezane za raspored. Aplikacija nudi i niz drugih mogućnosti.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.

09.04.2018. 09:34
CARNET dovodi više od 300 inovativnih ravnatelja i profesora u Zadar
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u suradnji sa Sveučilištem u Zadru organizira 10. i 11. travnja peti po redu skup Suvremene tehnologije u obrazovanju – STO 2018