Autor: Goran Knez, 17. 9. 2018.

Svim učenicima i nastavnicima su ponovno poslani pristupni podaci za stranicu rasporeda i aplikaciju EduPage na webmail.skole.hr.  Više pročitajte u sadržaju obavijesti.

Moguće da je sustav poruku dodao u neželjenu poštu.

Sve izmjene u rasporedu i organizirane zamjene bit će vam automatski poslane na mail. Ako neki mail češće provjeravate od ovoga @skole.hr, u postavkama webmail.skole.hr (FILTERI) podesite prosljeđivanje sve pošte na željenu adresu.

Također, možete preuzeti i aplikaciju EduPage na svoje pametne mobitele, ako ih posjedujete, i prijaviti se s primljenim korisničkim podacima te putem mobitela pratiti obavijesti vezane za raspored. Aplikacija nudi i niz drugih mogućnosti.

Ako nekome sustav ne funkcionira, molim javite se porukom na goran.knez@skole.hr.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

03.12.2018. 08:40
NATO vježba "Cyber Coalition 2018"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET sudjelovala je u jedanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2018".