Autor: Goran Knez, 8. 9. 2017.

Svim učenicima su poslani pristupni podaci za stranicu rasporeda i aplikaciju EduPage na webmail.skole.hr.  Više pročitajte u sadržaju obavijesti.

Nikolina Mikić, Andrea Serezlija i Marija Nekić su tek dodane u sustav pa neka se jave profesorici Perić i preuzmu CARNet HUSO podatke.

Moguće da je sustav poruku dodao u neželjenu poštu (SPAM).

Sve izmjene u rasporedu i organizirane zamjene bit će vam automatski poslane na mail. Ako neki mail češće provjeravate od ovoga @skole.hr, u postavkama webmail.skole.hr podesite prosljeđivanje sve pošte na željenu adresu.

Također, možete preuzeti i aplikaciju EduPage na svoje pametne mobitele, ako ih posjedujete, i prijaviti se s primljenim korisničkim podacima te putem mobitela pratiti obavijesti vezane za raspored. Aplikacija nudi i niz drugih mogućnosti.

17.11.2017. 11:45
Danas se obilježava 25. rođendan interneta u Republici Hrvatskoj
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet, Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu i Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u petak, 17. studenoga 2017. godine obilježavaju 25 godina interneta u Republici Hrvatskoj. Svečanost se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

15.11.2017. 16:27
CARNetu i Srcu dodijeljene Povelje Republike Hrvatske
Odlukom predsjednice Republike Hrvatske gospođe Kolinde Grabar Kitarović, Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži – CARNet i Sveučilišnom računskom centru (Srce) Sveučilišta u Zagrebu dodijeljene su danas Povelje Republike Hrvatske.

10.11.2017. 13:58
Završio CUC 2017, najveća nacionalna konferencija o obrazovanju
U Dubrovniku je danas zatvorena 19. CARNetova korisnička konferencija CUC 2017 – najveća konferencija o obrazovanju u Republici Hrvatskoj. Gotovo 1.100 sudionika, od čega 650 učitelja, pratilo je CARNetovu konferenciju koja se ove godine održala pod nazivom “Povezani znanjem (… 25 godina)“.