OBAVIJEST UČENICIMA

Autor: Administrator , 29. 12. 2017.

PRIPREME ZA MATURU IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.A i 4.B

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.B

Verica Sabljić, prof.

PRIPREME ZA ISPITE DRŽAVNE MATURE IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.C I 4.D RAZREDA ODRŽAVAT ĆE SE OD 8. DO 12. SIJEČNJA 2018. OD 8:30h.

Goran Knez

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.A I 1.C RAZREDA

Jadranka Didović, prof.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.