OBAVIJEST UČENICIMA

Autor: Administrator , 29. 12. 2017.

PRIPREME ZA MATURU IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.A i 4.B

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.B

Verica Sabljić, prof.

PRIPREME ZA ISPITE DRŽAVNE MATURE IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.C I 4.D RAZREDA ODRŽAVAT ĆE SE OD 8. DO 12. SIJEČNJA 2018. OD 8:30h.

Goran Knez

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.A I 1.C RAZREDA

Jadranka Didović, prof.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

03.12.2018. 08:40
NATO vježba "Cyber Coalition 2018"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET sudjelovala je u jedanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2018".