Poziv roditeljima i učenicima osmih razreda

Autor: Goran Knez, 18. 5. 2018.

U četvrtak 24. svibnja 2018. godine u 18:00h u amfiteatru naše škole održat će se predstavljanje gimnazijskih programa s naglaskom na eksperimentalnu provedbu novih kurikula u sklopu projekta "Škola za život" u koji je uključena Gimnazija Županja kao jedina srednja škola u Vukovarsko-srijemskoj županiji.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane roditelje i učenike završnog razreda osnovnih škola da nam se pridruže.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

IZLETI I EKSKURZIJE

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE