Poziv roditeljima i učenicima osmih razreda

Autor: Goran Knez, 18. 5. 2018.

U četvrtak 24. svibnja 2018. godine u 18:00h u amfiteatru naše škole održat će se predstavljanje gimnazijskih programa s naglaskom na eksperimentalnu provedbu novih kurikula u sklopu projekta "Škola za život" u koji je uključena Gimnazija Županja kao jedina srednja škola u Vukovarsko-srijemskoj županiji.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane roditelje i učenike završnog razreda osnovnih škola da nam se pridruže.

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe.