Održan jednodnevni Stručni skup Vanjsko vrednovanje obrazovanja

Autor: Administrator , 16. 4. 2018.

Predstavnici Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja u našoj su školi upriličili Stručni skup Vanjsko vrednovanje za predmetne nastavnike triju srednjih škola: Gimnaziju Županja,  Tehničku školu Županja, Obrtničko-industrijsku školu Županja te Školski centar fra Martina Nedića iz Orašja. Stručni je skup održan 14. travnja 2018. godine.

O uvodnim napomenama edukacije, ciljevima, radu i strateškoj ulozi Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja u sustavu predtercijarnog obrazovanja Republike Hrvatske te najvažnijim projektima Centra izvijestila je v. d. ravnateljica Maja Jukić. Obavijesti o državnoj maturi u Republici Hrvatskoj te SRDM-u i korištenju njegovih mogućnosti uputila je Mirjana Smoljić. Radioničko je promišljanje o izradi zadataka i ispita na primjeru državne mature predstavila i vodila Ira Tretinjak.

Naši su predmetni nastavnici zadobili mnoštvo vrijednih obavijesti i uputa te su svjedočili sveobuhvatnom prikazu rada Centra, i naposlijetku, uz dinamičan dijalog i kreativan rad, uputili su se prema zadaćama državne mature.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.