Gradske navijačice – CHEERLEADRS „ZMAJČICE“

Klikom na donju poveznicu saznajte više.

GRADSKE NAVIJAČICE – CHEERLEADRS „ZMAJČICE“

Davne 1880. godine, Englezi su donijeli u Županju, prvu nogometnu loptu i odigrali prvi nogomet u Hrvatskoj. Tako je grad Županja, proglašen kolijevkom nogometa.

Ipak sve do današnjih dana, Županja nije imala organiziranu grupu svojih navijačica, ali i one su se napokon pojavile u jesen 2004. godine.

Gradske navijačice – Cheerleaders „Zmajčice“, osnovane su u Fitness Centru „Fit For Fun“ i ponosno od tada nastupaju za svoju Županju, kao prve navijačice u povijesti županjskog kraja.

U kratkom vremenu postigle su odlične rezultate. Redovno nastupaju na utakmicama, kao i brojnim manifestacijama u gradu, a i izvan njega.

U Županji, 20.06.2008. godine, proglašene su „Gradskim navijačicama“, ujedno i službenim navijačicama NK „Graničar“, RK „Županja“ i KK „Županja“. Cheerleaders „Zmajčice“ su ponosne svojim novim imenom, od sveg srca se zahvaljuju svom gradu zbog toga i obećavaju da se opravdati to ime svojim maksimalnim trudom da postanu što je moguće bolje i uspješnije.

U Svetoj Nedelji (kod Čakovca), 23.11.2008. godine, Cheerleaders „Zmajčice“, primljene su i u Hrvatski savez navijačica, gdje su im pružene još veće mogućnosti za usavršavanje, kao i brojne nastupe i natjecanja u državi i izvan nje.

Na državnom natjecanju u Čakovcu 2009. godine, Cheerleaders „Zmajčice“ su osvojile 3. mjesto u cheer kategoriji, 7. mjesto u pom pon kategoriji i u kategoriji individual Sandra Župarić (učenica gimazije) osvojija je 3. mjesto.

Na samom početku 2004. kada su Cheerleaders „Zmajčice“ osnovane, bilo ih je svega 12 članica. Neke od njih još uvijek su vjerne članice, a  i nove stalno pristižu. Trenutno Cheerleaders „Zmajčice“ broje oko 50 članica.

Nove pjesme i nove zadivljujuće koreografije, stalno se pripremaju, tako da su Cheerleaders „Zmajčice“ uvijek spremne za nove izazove u gradu Županji, kao i izvan nje, a i same organiziraju svoje programe, koji su uvijek bili rado gledani od strane naših Županjaca.

CHEERLEADERS – SENIORKE

Nešto posve novo, Gradske navijačice će osnovati i novu grupu seniora. U toj grupi vas očekuju razni nastupi, natjecanja i izleti s puno zanimljivih doživljaja i još puno, puno, toga. Cheerleading je također jedna vrsta vrlo zahtjevnog sporta, tako da ujedno na treningu možete lijepo oblikovati i utegnuti svoje tijelo i živjeti zdravo. Seniorke bi također zastupale i školu na raznim školskim natjecanjima.

Navijačice posebno pozivaju dečke da se prijave i rado ih očekuju, jer s njima će sve to biti još puno zanimljivije, a i na nastupima i natjecanjima će moći postići puno bolje rezultate.

Dobna granica je od 8. razreda O.Š. do 4. razreda S.Š., a vježbat ćemo dva puta u tjednu (jednom u školi, a drugi put u fitnesu).

Ako se vidite kao tekav/va navijač/ica, samo naprijed, prijavite se nam, rado vas očekujemo.

Za sve informacije i upis, obratite se u:

Ljudevita Gaja 97

Mob.: 098/50 22 87

www.fitness-fitforfun.hr

objavio: Administrator   datum: 27. 10. 2010.