Početak nastavne godine

Autor: Goran Knez, 31. 8. 2017.

Objavljene su izmjene u rasporedu!

U ponedjeljak 4. rujna 2017. počinje nastavna 2017./2018. godina. Informacije vezane za početak nastave pročitajte u sadržaju obavijesti.

1. i 3. razredi - jutarnja smjena (7:15 - 13:10)
2. i 4. razredi - poslijepodnevna smjena (13:20 - 19:15)

RASPORED ZA 1. RADNI DAN:

1. razredi će u 7:15h biti dočekani u AMFITEATRU Gimnazije (1.kat, lijevo).
Prva dva sata će imati SRO, a nastavak po objavljenom rasporedu.

2., 3., i 4. razredi će u prvi sat imati SRO (u učionici predviđenoj po rasporedu), a nastavak po objavljenom rasporedu.

Učenici 2., 3. i 4. razreda dužni su prvi dan ponijeti svjedodžbu prethodno završenog razreda kako bi se mogli upisati. Učenici 1. razreda su već upisani.

Raspored sati za prvi tjedan nastave možete vidjeti i preuzeti lijevo na poveznici.
Uskoro će svi učenici na svoje @skole.hr e-mail adrese dobiti korisnička imena i lozinke kako bi putem portala i aplikacije mogli dobivati sve obavijesti vezane za raspored sati i organizaciju zamjena u nastavi.

Radujemo se ponovnom susretu s vama! Želimo vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

17.11.2017. 11:45
Danas se obilježava 25. rođendan interneta u Republici Hrvatskoj
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet, Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu i Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u petak, 17. studenoga 2017. godine obilježavaju 25 godina interneta u Republici Hrvatskoj. Svečanost se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

15.11.2017. 16:27
CARNetu i Srcu dodijeljene Povelje Republike Hrvatske
Odlukom predsjednice Republike Hrvatske gospođe Kolinde Grabar Kitarović, Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži – CARNet i Sveučilišnom računskom centru (Srce) Sveučilišta u Zagrebu dodijeljene su danas Povelje Republike Hrvatske.

10.11.2017. 13:58
Završio CUC 2017, najveća nacionalna konferencija o obrazovanju
U Dubrovniku je danas zatvorena 19. CARNetova korisnička konferencija CUC 2017 – najveća konferencija o obrazovanju u Republici Hrvatskoj. Gotovo 1.100 sudionika, od čega 650 učitelja, pratilo je CARNetovu konferenciju koja se ove godine održala pod nazivom “Povezani znanjem (… 25 godina)“.