Početak nastavne godine

Autor: Goran Knez, 31. 8. 2017.

Objavljene su izmjene u rasporedu!

U ponedjeljak 4. rujna 2017. počinje nastavna 2017./2018. godina. Informacije vezane za početak nastave pročitajte u sadržaju obavijesti.

1. i 3. razredi - jutarnja smjena (7:15 - 13:10)
2. i 4. razredi - poslijepodnevna smjena (13:20 - 19:15)

RASPORED ZA 1. RADNI DAN:

1. razredi će u 7:15h biti dočekani u AMFITEATRU Gimnazije (1.kat, lijevo).
Prva dva sata će imati SRO, a nastavak po objavljenom rasporedu.

2., 3., i 4. razredi će u prvi sat imati SRO (u učionici predviđenoj po rasporedu), a nastavak po objavljenom rasporedu.

Učenici 2., 3. i 4. razreda dužni su prvi dan ponijeti svjedodžbu prethodno završenog razreda kako bi se mogli upisati. Učenici 1. razreda su već upisani.

Raspored sati za prvi tjedan nastave možete vidjeti i preuzeti lijevo na poveznici.
Uskoro će svi učenici na svoje @skole.hr e-mail adrese dobiti korisnička imena i lozinke kako bi putem portala i aplikacije mogli dobivati sve obavijesti vezane za raspored sati i organizaciju zamjena u nastavi.

Radujemo se ponovnom susretu s vama! Želimo vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

22.09.2017. 09:29
Webinar: The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks
U četvrtak, 28. rujna 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks. Webinar je prvenstveno namijenjen učiteljima i nastavnicima engleskog jezika, ali i učiteljima i nastavnicima drugih predmeta koji bi htjeli promijeniti praksu korištenja uobičajenih bilježnica u svojoj nastavi.

21.09.2017. 13:47
CARNet potpisao ugovor za izradu 72 e-lektire
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ potpisala je Ugovor o nabavi usluge izrade 72 e-lektire. Ugovor je potpisan s dobavljačem Bulaja naklada d.o.o., a potpisali su ga ravnatelj CARNeta Goran Kezunović i direktor Bulaja naklade d.o.o. Zvonimir Bulaja.

15.09.2017. 13:39
Razvoj generičkih kompetencija učenika u projektu ATS2020
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane na prezentaciju pokusne primjene modela projekta ATS2020 (Assesment of Transversal Skills 2020), koja će se održati u petak 22. rujna 2017. godine u prostorijama CARNeta, Josipa Marohnića 5, Zagreb.

DRAMA GROUP ŽUGI
ENERGETSKA OBNOVA ŠKOLE