Početak nastavne godine

Autor: Goran Knez, 31. 8. 2017.

Objavljene su izmjene u rasporedu!

U ponedjeljak 4. rujna 2017. počinje nastavna 2017./2018. godina. Informacije vezane za početak nastave pročitajte u sadržaju obavijesti.

1. i 3. razredi - jutarnja smjena (7:15 - 13:10)
2. i 4. razredi - poslijepodnevna smjena (13:20 - 19:15)

RASPORED ZA 1. RADNI DAN:

1. razredi će u 7:15h biti dočekani u AMFITEATRU Gimnazije (1.kat, lijevo).
Prva dva sata će imati SRO, a nastavak po objavljenom rasporedu.

2., 3., i 4. razredi će u prvi sat imati SRO (u učionici predviđenoj po rasporedu), a nastavak po objavljenom rasporedu.

Učenici 2., 3. i 4. razreda dužni su prvi dan ponijeti svjedodžbu prethodno završenog razreda kako bi se mogli upisati. Učenici 1. razreda su već upisani.

Raspored sati za prvi tjedan nastave možete vidjeti i preuzeti lijevo na poveznici.
Uskoro će svi učenici na svoje @skole.hr e-mail adrese dobiti korisnička imena i lozinke kako bi putem portala i aplikacije mogli dobivati sve obavijesti vezane za raspored sati i organizaciju zamjena u nastavi.

Radujemo se ponovnom susretu s vama! Želimo vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.

17.01.2018. 15:55
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije – EMA započela s radom
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije (Education Management Application) s današnjim danom, 17. siječnja 2018. godine, puštena je u produkciju.

15.01.2018. 15:00
U okviru projekta e-Škole održan treći regionalni webinar
U sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ danas je u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića u Vinkovcima održan treći regionalni webinar na temu “Primjena IKT-a u nastavi računalstva i matematike”.