KLOKAN BEZ GRANICA - REZULTATI

Autor: Goran Knez, 28. 5. 2018.

22. ožujka 2018. godine održano je međunarodno natjecanje "Klokan bez granica" u 83 države svijeta u kojem je sudjelovalo više od 6 milijuna učenika. U RH je sudjelovalo 580 osnovnih i 115 srednjih škola, a ukupno se natjecalo 43 425 učenika među kojima i učenici naše škole.

Hrvatsko matematičko društvo kao organizuator natjecanja u RH nagrađuje 10%  najboljih učenika među kojima su se našli i četiri učenika naše škole.

Čestitke svima!

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

IZLETI I EKSKURZIJE

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE